O FIRMIE

Trochę historii:

Firma została założona w roku 1991 przez Andrzeja Bednarz pod nazwą Wyroby Drzewne z siedzibą w Soblówce gmina Ujsoły (woj. śląskie). Początkowa działalność skupiała się na produkcji tarcicy głw. więźby dachowe oraz boazerii, euro-palet. Dzięki ciągłym inwestycjom w park maszyn, powierzchnię użytkową firma rozwijała się prężnie z roku na rok, co spowodowało również zmianę profilu jej produkcji. Własny tartak oraz suszarnia pozwalają na zakup okrągłego drewna, które po wysuszeniu i przerobieniu zostaje wypuszczone na rynek jako produkt gotowy. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji mebli sypialnianych (łóżka, szuflady, komody, szafki nocne, szafy), jak również elementów meblarskich dla dużych koncernów. W roku 2008 została założona firma P.P.H.U. Quality, której głównym zadaniem jest wypromowanie mebli pod własnym logo na rynku polskim i zagranicznym.

Profil działalności:

Współpracujemy z salonami oraz sklepami meblowymi, wyposażamy hotele, motele, pensjonaty, produkujemy na zlecenie pracowni architektonicznych. Naszym przewodnim mottem jest wysoka jakość zarówno produktu jak i obsługi klienta. Nasze mocne strony to terminowość, rzetelność, fachowe doradztwo. Naszą solidność potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Rozwój firmy jest naszą pasją a zarazem wielkim wyzwaniem jakie stawiamy przed sobą.

Firmowy salon meblowy:

Dla naszych kontrahentów otworzyliśmy firmowy salon meblowy mieszczący się w Żywcu przy ul. Fabrycznej 19, który umożliwia pooglądanie na żywo wszystkich naszych kolekcji mebli oraz wszystkich wybarwień. Salon często jest odwiedzany przez naszych kontrahentów co w znaczny sposób ułatwia nawiązanie współpracy z nami.

Dlaczego nasze meble: